Haberler Türkiyenin İlk Toptan Tekstil E-Ticaret Sitesi Yayında

Türkiyenin İlk Toptan Tekstil E-Ticaret Sitesi Yayında

Toptan tekstil piyasasında söz sahibi firmalardan dosso dossi e-ticaret sitesi yazılımında dayneksi tercih etti. Dosso dossi özellikle yurtdışı müşterileri için b2b alt yapılı ve çok dilli özel e-ticaret projesini Dayneks e-ticaret çözümleri firması ile hazırlandı

Türkiye’de bir ilkin gerçekleştirildiği proje Daynex İnternet Teknolojileri çalışanlarının titiz çalışması neticesinde yayına alındı.

Eşi Benzeri Olmayan Bir Site

Moda ve organizasyon alanında Türkiye’nin dünya çapında markası haline gelen Dosso Dossi artık müşterilerine internet üzerinden de satış yapabilecek. Toptan tekstil ürünleri satışı yapan bir e-ticaret sitesi olarak Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip olan site bir eşi daha olmayan bir tasarıma sahip. Şık ve modern mimarisi ile siteyi ziyaret eden müşterilerin beğenisini kazanan bu toptan satış sitesi alışveriş en hızlı ve en kolay şekilde sağlanacak.

Çok Dilli Bir E-Ticaret Sitesi

Yurt içi ve yurt dışı piyasalarından çok seçkin müşterilere sahip olan Dosso Dossi dünya çapında bir site olmaya aday. Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve Rusça dil seçenekleri bulunan site bu konuda da ender siteler arasına girmeyi başardı. Yurt dışından da sipariş verilmesini kolaylaştırmak amacıyla yabancı dil seçenekleriyle güçlendirilen sitenin kısa sürede büyük başarılara imza atması bekleniyor.

Online alışveriş ile anında milyonlarca müşteriye hizmet

Online alışveriş sitesi hazırlanın toptan tekstil firması Hazırlanan bu site ile firma yurtdışı müşterilerine satışlarını anında sorunsuz yapmaktadır. Birçok müşteriye aynı anda hizmet verecek kapasitede olması, her müşteri için özel ilgi verilmesi gereken yerde bir site ile her müşterisine en iyi biçimde hizmet, sunum, sipariş alma ve ödemesini yapma kolaylığı sağlamıştır.

Firma bu site ile hem ekonomi yapmış hem de satışalını üst düzeye cıkarmıştır.

Sizde Dosso dossi gibi toptan tekstil satışı yapan bir firma iseniz sizde özel bir toptan satış yurtdışı satış sitesi özellikleri olan çok dilli site hazırlayabiliriz.

 

25462 kez okundu