Başarı Hikayeleri Proje Sahibi : İlyas ERİŞMİŞ proje gelişim sürecini Bizimle paylaşıyor...

Proje Sahibi : İlyas ERİŞMİŞ proje gelişim sürecini Bizimle paylaşıyor...

 

Hediye Kulübü ekibi olarak bir tasarım atölyesi oluşturmak amacıyla faaliyetlerimize başladık. Birbirinden farklı malzeme ve ekipmanlarla özel tasarım ürünleri oluşturmak için genç girişimci tasarımcılar olarak bir araya geldik. Endüstrinin nimetlerinin en uç noktalara taşındığı günümüzde; milyonlarca üretilebilen ürünleri, ufak dokunuşlarla benzerlerinden ayrıştırarak sahibine özel hale getiriyoruz.

Birkaç ekipman, bilgisayarlarımız ve çalışma masalarımızla ufak bir atölyede başladık faaliyetimize. Çıkardığımız ürünlerin satışı için oluşturduğumuz bayi kanalımız bugün gitgide genişleyen bir yapıya bürünmüştür. 2011’in ortalarından itibaren kendi satış noktamızı oluşturmak amacıyla geliştirmek istediğimiz hediyekulubu.com için aklımızda onlarca fikir ve özel uygulamalar vardı.

Planlarımız ve bütçemiz doğrultusunda bize ilk günden itibaren geniş imkân ve olanak sunan Daynex ekibi ile olan iş ortaklığımız sayesinde tıpkı bizim “fikir toplantılarımızda” olduğu gibi “olmaz” kelimesini Daynex ile olan “iş toplantılarımızda da” kullanımdan kaldırmıştık. Bu sayede hala hayal ettiklerimiz için çok uzun bir yol olmasına rağmen doğru bir kılavuz ile yola çıkmanın verdiği güveni yaşıyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada birçok kurumsal firmaya sıradan promosyon ürünleri yerine özel tasarımlı kurumsal hediyelikler sunan, sevdikleriniz ve kendiniz için özel gün ve kutlamalarınızda verebileceğiniz, yaşam boyu hatırlanacak sadece size özel olarak üretilen online hediyelik eşya mağazası olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

 

14263 kez okundu