Başarı Hikayeleri Pa Ayakkabıcılık Sanal Şubesiyle Online Satış Yapıyor

Pa Ayakkabıcılık Sanal Şubesiyle Online Satış Yapıyor

Pa Ayakkabıcılık olarak Freelora, Arow, ArowMen, ArowKids, Mp, Mpone, Metropolpolis gibi Türkiye’de öncü markaların ayakkabı modellerinin satışını yapmaktayız. Tasarım ve üretim kalitesini tüketiciyle buluşturan Pamagia ile daha geniş bir hedef kitlesine ulaşmayı amaçladık ve sanal mağazacılık ile online satış yapmaya başladık.

Online satış şubemizi açmak için gerekli tüm alt yapı hizmetini Daynex’ten aldık ve bu anlamda doğru bir karara imza attığımızı düşünmekteyiz. Özel proje bir e-ticaret sitesi olarak tasarlanan pamagia ile online satış hayatımıza başladık. Şık ve modern bir tasarıma sahip bir e-ticaret sitesi olan pamagia’un web hosting hizmetini de Daynex’in özel sunucularından karşılıyoruz. Hızlı sunucular sayesinde sitemize erişim kolaylıkla ve hızlı bir şekilde sağlanabiliyor.

 

Alışverişte en önemli unsurlardan biri olan güvenlik özellikle sanal ortam söz konusu olduğunda daha da önem kazanıyor. İnsanlar güven duymadıkları sürece bir yerden ürün ya da hizmet alımında bulunmazlar. Bu nedenle Daynex’in SSL Sertifikası hizmetinden de yararlandık. Böylece müşterilerimizin sanal mağazamızdan alışveriş yaparken bilgilerinin çalınması ya da zarar görmesinin önüne geçilmiş oldu. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için önemlidir.

 

Sağlamış olduğu hizmetler ve desteklerden dolayı Daynex İnternet Teknolojilerine teşekkürü bir borç biliyoruz.

E-ticarette başarı tesadüflerle değil profesyonel çalışma ve destekle mümkündür.

E-Ticaret Paketlerimizi Görmek İçin Tıklayın.

10472 kez okundu