Başarı Hikayeleri Oto Yedek Parça Sektörü Liderlerinden OtoForm da E-Ticarete Atıldı

Oto Yedek Parça Sektörü Liderlerinden OtoForm da E-Ticarete Atıldı

44 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin en deneyimli yedek parça uzmanı olarak bilinen Otoform, ülke çapında geniş bir dağıtım ağı kurmuş ve Batı Avrupa’ya Ford marka otomobiller için yedek parça ürünleri ihraç eden ilk şirket olmuştur. Otoform hissedarları 1991 yılında binek ve hafif ticari araçların Rot, Rotil ve Rot başlarının üretimini yapmak üzere bir fabrika kurarak “Formpart” markasını yaratmışlardır.

Firmamız tüm araçların süspansiyon parçalarının yanında Otoform’un yıllarca uzmanlaştığı ve genişlettiği diğer ürün gurupları ile birlikte yaklaşık 16.000’ in üzerinde farklı parçanın stoklarını İstanbul’da Borusan Lojistik merkezinden anında teslimat yapabilecek teknolojik donanıma sahiptir.

Ürettiğimiz ürünlerin internet üzerinden de satışını yapabilmek, daha fazla müşteriye ulaşmak için başarılı bir e-ticaret sitesine sahip olmak için girişimlere başladık ve Daynex İnternet Teknolojileri firmasıyla anlaştık.

 

İnternet üzerinde giderek artan ve yaygınlaşan e-ticaret sektöründe yer almak bizim daha da gelişmemize katkı sağladı. Özelleştirilmiş bir e-ticaret sitesi tasarımına sahip olan formpartsatis.com’un tüm hizmetlerini Daynex’ten sağladık. Özel sunuculu web hosting hizmeti ve SSL sertifikası taleplerimize de olumlu yanıt verdiler ve bizi zaman kaybetmeden e-ticarette yer almamızı sağladılar.

 

Sitemize www.formpartsatis.com adresinden ulaşabilir, ürünlerimizi online ortamda görebilirsiniz.

E-ticarette başarı tesadüflerle değil profesyonel çalışma ve destekle mümkündür.

 

E-Ticaret Paketimizi Görmek İçin Tıklayın. 

 

10685 kez okundu