Haberler Organik Zeytinyağı İnternetten Satın Alınabilecek

Organik Zeytinyağı İnternetten Satın Alınabilecek

Zeytinyağında lider kalite, organik üretim yapan dhara e-ticaret sitesini dayneks ile hizmete aldı.

Hazırlanan sanal mağaza alt yapılı sitede aynı zamanda zengin içerikler ve zeytinyağı hakkında birçok faydalı sitede bilgide bulunmaktadır. Dhara ya hazırlanan bu site ile hem Türkiye de hem de yurt dışına satış yapabilecek şekilde Türkçe-İngilizce olarak profesyonel bir e-ticaret sitesi olarak hazırlanmıştır.

Özellikle ingilizce E-ticaret sitesi olarak tüm dünyadan siariş alan ve uluslararası satış yapan dharayı biraz daha yakın tanıyalım.

dhara nın kendi kaleminden tanıtımı ;

Dhara butik zeytinyağı üreticisidir. Sadece ORGANİK ve sadece SIZMA ZEYTİNYAĞI üretmekteyiz. Zeytin ağaçları ve meyvelerin toplanması; Zeytinyağının yüksek kalitede olabilmesi için, ağaç bakımından muhafaza koşullarına kadar takip edilmesi gereken 7 önemli husus vardır. Ağaçlarımıza çocuklara gösterdiğimiz özeni gösteririz.Onları yetiştirirken asla zirai ilaç kullanmayız. Zeytin toplama süreci üretilen yağın kalitesini büyük ölçüde etkiler. Zeytinleri, ağaçlara ya da meyvelere zarar gelmesin diye, elle toplarız. Sadece ağaçtaki meyveleri kullanırız. Meyveler toplandıktan sonra, toplanmayla üretime geçme arasındaki süre kaliteyi etkiler. Ekim sonunda zeytinler halen yeşilken sabahtan toplanırlar ve aynı gün, birkaç saat içinde prese götürülürler. 

Zeytin yağı Üretimi  ;
Zeytinyağının kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biri de üretimde kullanılan yöntemdir.İyileştirici özelliklerini (vitaminler, mineraller ve antioksidanları) korumak için düzgün şekilde üretim yapılmalıdır. Bizim üretim prensibimizde ISI ve SÜRAT'ten her şekilde uzak durulur.Yağ presimiz antik yönteme bağlı kalarak özel olarak geliştirilmiş olup, sınırlı sayıda ama yüksek kalitede ürün verir. Zeytinyağı üretimi 3 aşamadan oluşur: (1) zeytinler kırılır (2) zeytin hamuru preslenir (3) zeytinlerde bulunan bitkisel su ile zeytinyağı ayrıştırılır. Zeytinlerin yoğunluğunu ve tadını korumak amacıyla Dhara zeytinyağını sabır ve sevgiyle üretir, hijyene de özel ihtimam gösterir, kimyevi ve herhangi başka katkı maddeleri kullanmayız.Azami aromayı korumak için yağı filtre etmiyor, ZAMANI doğal filtrasyon yöntemi olarak kullanıyoruz. Bu yöntem sayesinde tortu, saklama tanklarının dibine çöker. Dolayısıyla, zaman ile şişenin dibinde oluşan tortu, doğal üretim metodunun kanıtıdır.Tüm depolama tanklarımız mikropları ve kimyevi reaksiyonları engellemek için galvanize çelikten imal edilmiştir. Oksidasyon sürecinde zeytinyağını korumak için ise azot gazı kullanılır.

Dhara Misyonu ;
Zeytinyağını anlamayı çalışmak ve Dünya'nın en kaliteli doğa/insan-dostu zeytinyağı üretirken doğanın temel prensibini uygulamak: şiddette başvurmadan barış içersinde yaşamak.Amacımız çok basit: dürüst bir proje yaratıp çocuklarımızın mutlu ve sağlıklı yaşamılarını sağlamak.

Zeytinyağımızın her damlasını garanti edip, Sizinle paylaşmaktan mutlukuk duyuyoruz

Dahara ya bundan sonra sektöründe daha çok başarılar dileriz.  

http://www.dhara.com.tr/ bugüne kadar kurulmuş en iyi e-ticaret sitesidir.

17366 kez okundu