Haberler Ödemeleriniz PAYU ile Uluslararası Güvence Altında

Ödemeleriniz PAYU ile Uluslararası Güvence Altında

Avrupa’nın birçok ülkesinin ardından Türkiye pazarında da faaliyet göstermeye başlayan, en güvenli ve en çok tercih edilen sanal pos uygulaması PayU entegrasyonunu tamamladık. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeni adımlar atmayı sürdürüyoruz. Müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla başlattığımız PayU entegrasyonunu tamamlayarak hizmete sunduk. Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markaları tarafından tercih edilen ve Avrupa’nın birçok ülkesinde faaliyet gösteren PayU ile herkes ödemelerini güven içinde yapabiliyor.

 

6 Banka İle Anlaşmalı

PayU entegrasyonu sayesinde artık ürünlerinimizi satın alanlar Türkiye’nin önde gelen 6 bankasının kredi kartıyla ödeme yapabilecek. Bonus, World, Axess, Maximum , CardFinans ve Bank Asya kartı sahipleri ödemelerinde bankalarının kendilerine sağladığı taksit imkanlarından faydalanarak ödeme yapabilecek. Ayrıca anlaşmalı bankanın kredi kartı kullanımı karşılığında verdiği hediye puanlardan yararlanabilecek. Kredi kartı yerine banka kartı ile ödeme yapmak isteyen kişiler anlaşmalı 6 bankanın banka kartıyla ödeme işlemini gerçekleştirebilecek.

Uluslararası Güvenlik Sertifikalı

Ürünlerimizi satın alan kişiler ödemelerini güven içerisinde yapabilecek. Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtreleme sistemine sahip olan PayU ile ödeme yapan kişilerin kart bilgileri sistemde tutulmuyor. 

21699 kez okundu