Başarı Hikayeleri Nihat Bisiklet Yetkilileri Proje Gelişim Sürecini Bizimle Paylaşıyor

Nihat Bisiklet Yetkilileri Proje Gelişim Sürecini Bizimle Paylaşıyor

E-ticarete atılma konusunda kafamızda bir fikir vardı ve piyasada bu e-ticaret sitesi yapımında en güvenilir firmanın hangisi olduğunu uzun süre araştırdık ve Daynex’te karar kıldık.

 

Yapmış olduğu e-ticaret sitelerini inceledik ve tam bizim kafamızda oluşturduğumuz konsepte uygundu. Diğer e-ticaret sitesi yapan firmalara göre fiyatları da oldukça uygundu. Daynex yetkilileriyle çalışmak için irtibata geçtik.

 

Bisiklet satışı yapacağımız bir e-ticaret sitesi istediğimizi kendilerine ilettik ve sitemizin yapım aşaması başladı. Çok kısa süre sonra sitemizin büyük bölümünün tamamlanmış halini gördük.

 

Birkaç düzeltme yapılmasını istedik ve hiçbir olumsuz tepkiyle karşılaşmadık. İsteklerimiz derhal yerine getiriliyor ve hemen sitemizin üzerine yansıtılıyordu. Bu ilgi bizi oldukça memnun etti. Taleplerimiz doğrultusunda şekillenen sitenin yapımı tamamlandı ve bize teslim edildi.

 

Artık e-ticarette Daynex sayesinde biz de varız. Dünyaca ünlü bisiklet markalarının en çok tercih edilen modellerini müşterilerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sade, anlaşılır ve kullanışlı sitemiz sayesinde çok kısa sürede satış yapmaya ve müşteri kazanmaya başladık. Bu başarımızın artarak devam edeceğini umuyoruz.

 

Bu işe ilk adımı atarken Daynex’i seçmiş olmamızın ne kadar doğru bir karar olduğunu bugün çok daha iyi anlıyoruz. Nihatbisiklet.com adresimizde müşterilerimize hizmet sunuyoruz. 

 

10527 kez okundu