Duyurular Neden E-Bayi?

Neden E-Bayi?

E-bayi Dayneks İnternet Teknolojilerinin sağladığı hizmetlerin başka bir kurum tarafından da satılabilmesine olanak tanınmasını ifade etmektedir. E-bayilik özellikle Kobi olarak nitelendirilebilecek küçük esnaflara ek kazançlar sağlamakta, onların büyümelerine büyük katkı sağlamaktadır.

E-bayilik hakkını sadece bilgisayar işiyle uğraşan firmalara vermekteyiz. Bu bilgisayar firmaları kendi ürünlerinin satışının yanı sıra müşterilerine e-bayilik paketinin kendisine sağladığı hizmetleri de sunmakta, bunların satışından da para kazanarak kâr marjlarını arttırmaktadırlar. E-bayilik işletmenin müşterilerine sağladığı ürün yelpazesinin genişlemesini sağlamaktadır. Daha fazla hizmet sağlayan bir kurum her zaman daha büyük bir kurumdur.

Daha büyük kurumlar ise müşteriler tarafından daha fazla güvenilir bulunmakta ve tercih edilmektedirler. Bu nedenle e-bayilik firmaların müşteri potansiyellerinin artmasını sağlar. Örneğin web hosting hizmeti sağlamayan bir bilgisayarcıya bir müşterinin web hosting hizmeti talebiyle gelmesinde firmanın vereceği olumsuz cevap o müşterinin bir daha hiçbir hizmet için o firmayı tercih etmemesine sebep olur. Ürün ve hizmet eksikliği maddi kayıpları ve müşteri kaybını beraberinde getirir.

Kim daha fazla kazanmak istemez ki? E-bayilik sistemi sayesinde işletmeler daha fazla gelir elde etme şansına sahip olurlar. Daha fazla ürün satmak daha fazla para demektir. Bu da işletmenin büyümesi ve gelişmesi anlamı taşır.

Neden e-bayi sorusunun cevabı en kısa olarak “Büyümek İçin” şeklinde verilebilir. E-bayi işletmelerin büyümesine büyük destek sağlar. 

10326 kez okundu