Duyurular Minella Su web sitesi ile İnternetteki Yerini Aldı

Minella Su web sitesi ile İnternetteki Yerini Aldı

1994 yılında içme suyu sektörüne atılan firmamız, o günün yönetmelikleri çerçevesinde paslanmaz krom tankerlerle açık doğal kaynak suyu dağıtımı yapmış, sektöre en iyi şekilde hizmet etmiş, titiz çalışmalarıyla kısa zamanda saygın kuruluşlar arasında yerini almıştır.

1998 yılında Sağlık Bakanlığı'nın polikarbonat  şişelerle su üretimi ve dağıtımı yönetmeliği çerçevesinde Evin Su San Tic LTD. ŞTİ. ‘ni kurarak polikarbonat damacana dağıtım ve pazarlama ağını oluşturmuştur.

2000 yılında Pektaş Ailesi ile ortaklığnı gerçekleştiren şirketimiz daha da güçlenerek Çatalca ilçesine Bağlı Çiftlikköy Beldesi’nde modern tesislerini kurup Minella Doğal Kaynak Suyu ile üretimine başlamıştır.

İnternet Kurumsallığı Yansıtmak

Köklü bir geçmişe sahip olan kurumumuzun internet ortamında da temsilinin sağlanması ve insanların kurumumuzu daha yakından tanımalarını sağlamak için bir internet sitemizin kesinlikle olması gerektiğine karar verdik ve Daynex ile çalışmaya başladık. Özel bir mimariye sahip olan ve özel sunucu web hosting hizmetiyle hızlı erişim sağlanan sitemiz ile bayilerimiz ve ürünlerimiz hakkında haberler paylaşıyoruz.

SEO Hizmeti

Daynex’ten aldığımız SEO hizmetiyle sitemizin optimizasyonu Daynex’İn Seo Uzmanları tarafından yapıldı ve şu anda arama motorlarında 4 anahtar kelimede ana sayfada çıkıyoruz. Bu da çalışmanın başarılı sonucunu ortaya koyuyor.

Siteye ulaşmak için: www.minellasu.com.tr

Kurumsal Site Paketlerimizi Görmek İçin Tıklayın.

 

9342 kez okundu