Duyurular Kübra Catering Yep Yeni Yüzü İle Yayında

Kübra Catering  Yep Yeni Yüzü İle Yayında

Kübra Catering 20.Yılına özel Yenilenme!

Yemek sektörün de faaliyet gösteren Kübra Catering 20. yılına özel web sitesi tasarımlarına Daynex  ailesi imza attı.

kübracatering.com.tr kalitesine kalite katmak, bir çok kesime hitap etmek, müşterilerinin taleplerine yetişmek,Google'da daha kolay bulunmak için  web sitesini  baştan aşağı yeniledi.

    Öncelikle bir yemek firmasından müşteri  ne bekler?  Web sitesinin ziyaretçi sayısı nasıl arttırılır? Daha kaliteli hizmet vermek ve daha çok kesime ulaşmak için neler yapılmalı?

Dayneks.com ekibi olarak bunların analizi yapıldı ve Kübra Catering web sitesine  yepyeni bir Özel tasarım çizildi.

   İşe menü seçenekleri baştan aşağı yenilenerek  başlandı. Eski web sayfasında bulunmayan bir çok seçenek yeni web sayfasında yerini aldı. Düzenlediğimiz web sitesinde oluşturulan teklif formu ile müşteri taleplerini online iletilebilir hale getirildi.

İştah kabartan yemek menüleri ve resimleri  paylaşıldı. Ana menü isimleri ve içerikleri daha güncel halleri ile değiştirildi.

Pratik bilgiler bölümü oluşturuldu. Bu bilgiler sayesinde minik uygulamalar ile etkili çözüm bulma olanağı sağlandı.

    Referanslar bölümünde firmanın tüm referans listesini görebilme imkanı sağlandı.

Özel Tasarım bir slider gösterisi ile görselliğin gücünü www.kubracatering.com.tr web sitesinde kullanarak site  ziyaretçi sayısını arttırmayı hedefledik.

    Kübra Catering web sitesinde hangi ürünler kullanılmış, hangi firmalardan tedarik edilmiş bu bilgilere rahatlıkla ulaşma imkanı sunuldu.Sosyal ağ paylaşımları ile daha çok kesime hitap etme imkanı sağlandı.

    Dayneks.com ailesi olarak planladı,programladı,analiz edildi ve itinalı bir ekip çalısması ile Kübra Catering sitesi baştan aşağı yenilendi. Yeni mobil uyumu alt yapısı ile yeni web sitesi kuruldu. Şimdi yeni web sitesi ile başarıdan başarıya koşan müşterimize ticari hayatında daha çok başarılar dileriz.

 

15856 kez okundu