Haberler Kapalı çarşı esnafı e-ticaret sitesi ile tüm dünyaya açıldı

Kapalı çarşı esnafı e-ticaret sitesi ile tüm dünyaya açıldı

Kapalı çarşı esnafı e-ticaret sitesi ile tüm dünyaya açıldı.

           Kapalı çarşı denilince akla özel, özel halılar gelir, Bu halılar ülkemize gelen turistlerin en değerli aldığı ürünlerdendir.

           Sektörün öncü firmalarında Prestij halı patchwork halı satışında mağazadan satış sınırlarını aşıp ürününü tüm dünyada satmak üzere yeni bir proje ile e-ticaret sitesini yayına aldı. Daynex tarafından Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan e-ticaret sitesi ile katma değeri yüksek olan patchwork halıların satışı yapılmaktadır.

          Prestij halı  www.anatolianpatchworkrug.com sitesi ile daha çok dünya da  Avusturalya, Kanada, Japonya, Amerika, Fransa, İngiltere, Rusya gibi gelir düzeyi yüksek ve harcamaların yüksek olduğu ülkeleri hedeflemektedir. Bu ülkelerden Ülkemize gelen ve İstanbul kapalı çarşı dan bu tür alışverişi yapan tursitlerin ilgisi bu yönde karar vermesinde etkili olmuştur. Zira İstanbul Kapalı Çarşıya gelmiş böyle bir ürün almış veya almamış olanlar ülkelerine döndüklerinde bu tür ürünleri tekrar araştırma ve satın alma eğimli oldukları gözlenmiştir.

        Eticaret sitesi adından da anlaşılacağı gibi daha çok yurtdışı satışlara odaklanılmıştır. Bunun için site profesyonel bicimde hazırlanmış yurtiçive yurtdışında farklı fiyat verebilme ve farklı ürünler sergileyebilme özelliklerine göre dizayn edilmiştir.

Kendin tasarla ile özel patchwork halılar ;

      Sitede özel olarak hazırlanmış bir bölümde müşteri özel parça halıları alıp birleştirerek kendine özgü bir halı oluşturabilmekte ve özel ölçülerde siparişlerini verebilmektedir.  Kendin tasarla ile sipariş verilecek halılardan başka sitede ki diğer ürün grupları şu şekildedir ; patchwork halı, patchwork kilim, eskitme halı ve kilim, makine halılarıdır.

      Anatolianpatchworkrug.com  eticaret sitesine başarılar ve hayırlı kazançlar diliyoruz.

16637 kez okundu