Başarı Hikayeleri İsbulurum.com Yetkilileri Proje Gelişim Sürecini Bizimle Paylaşıyor

İsbulurum.com Yetkilileri Proje Gelişim Sürecini Bizimle Paylaşıyor

İşbulurum Kariyer ve İnsan Kaynakları olarak bir konsept değişikliğine karar verdiğimizde değişikliğe ilk olarak sitemizin ara yüzünden başlamaya karar verdik. Daha modern, daha çağdaş ve daha dinamik bir internet ara yüzü ile yenilenme aşamasına geçmek istiyorduk.

 

Yaptığımız araştırmalar bizi Daynex ile çalışmaya yöneltti. 2002 yılından bugüne dayanan rakiplerine göre çok daha köklü geçmişi ve yaptığı işler sebebiyle aklımızdaki projeyi onlara götürmeyi uygun bulduk.

 

Diğer kariyer ve insan kaynakları platformlarına hiç benzemeyen bir yapıya bürünmek, ilk bakışta farkımızı hissettirmek istiyorduk. Dünyanın en popüler sosyal medya ağı olan facebook’a benzer bir siteye sahip olmak istedik. Basit görünümlü fakat bir o kadar da çok fonksiyona sahip bir site projemiz vardı. Bu projemizi Daynex yetkililerine sunduk ve kendileri bu çalışmayı hayalden gerçeğe dönüştürebileceklerini söylediler.

 

Kafamızdaki taslağı kendilerine aktardık ve bu işi başarabileceklerine inandık. Kısa bir süre sonra sitenin büyük bir kısmının tamamlanmış halini bize sundular. Tam da kafamızda canlandırdığımız gibiydi. Site çok hoşumuza gitmişti. Projeye devam etmelerini söyledik.

 

Sitemiz tamamlandığında sergilenen ustalık ve profesyonellik eserin her yerinden belli oluyordu. Ayrıntılar dahil olmak üzere her şey tam da tarif ettiğimiz gibi yapılmıştı. Sitemiz hazır olur olmaz yayına geçirdik ve yeni yüzümüzle hizmet vermeye başladık. Müşterilerimiz sitemizin yeni halini çok sevdi ve bu gelişme bizim işlerimizin düzelmesini sağladı.

 

Daynex’e güvenerek ne kadar doğru karar verdiğimizi bugün çok daha iyi anlıyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüştüğü yer olan Daynex ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Diğer kariyer portallarından farkımızı sitemizin ara yüzüyle dahi aktarabiliyorsak bu başarımızda Daynex’in büyük bir payı olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Sitemiz tamamlandıktan sonra da her konuda bize yardımcı olan ve sitemizde yenilikler yapmak istediğimizde bunu en kısa sürede gerçekleştiren Daynex, diğer internet teknolojisi hizmeti veren kurumlardan oldukça farklı. Daynex’te diğer firmaların aksine satış öncesi ne kadar destek varsa satış sonrası daha fazla destek var. 

 

Sitemize www.isbulurum.com Adresinden Ulaşabilirsiniz. 

 

9416 kez okundu