Duyurular Google Adwords Uzmanımız Yeliz Dinçer

Google Adwords Uzmanımız Yeliz Dinçer

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Tekn. ve Programlama Bölümü’nden mezun olan Yeliz Dinçer, 10 seneye yakın iş tercbesini Arama Motoru Optimizasyonu, İnternet reklamcılığı ve Google Adwords Uzmanlığı konularında pek çok eğitim ve seminerlere katılarak bu alanda profesyonelleşmiştir.

2004 yılından beri Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanlığı, Google Adwords Arama Ağı ve Görüntülü Reklamcılık alanlarında aktif olarak faaliyet göstermiştir. Daynex İnternet Teknolojileri firmasında müşterilerine Google Adwords reklam danışmanlığı görevini de yürüten Yeliz Dinçer,Türkiye’nin seçkin kurumlarının Adwords hesaplarının yöneticiliğini yapmaktadır.

Yüksek bütçeli reklamları başarıyla yönetmesinin yanı sıra az bütçeden maksimum verim sağlamaya yönelik uyguladığı stratejilerle çok başarılı sonuçlara imza atmıştır. Adwords konusunda aldığı eğitimi ve sektörde uzun yıllar aktif olarak var olmasının vermiş olduğu tecrübeyi başka insanlara da aktarabilmek adına uzman yetiştirmeye yönelik eğitimlere katılmaktadır. Halen şirketimizdeki görevine devam etmekte olan Yeliz Dinçer aldığı sertifikalar ile bu alanda ne kadar başarılı olduğunu belgelerle ispatlamaktadır.

14281 kez okundu