Duyurular Eczanem Çok Dilli Eticaret Sitesi Yayında

Eczanem Çok Dilli Eticaret Sitesi Yayında

    Eczanem İstanbul ilinde gerçekleştirdikleri tüm satışlarını artık dünya geneline açmıştır. Yeni tasarlanan ve teknolojinin en son trendlerini barındıran web siteleriyle alışverişlerinizi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. 

   Eczanem size medikal ürünlerin yanı sıra birçok bakım ürünleri, sporcu besinleri, kişisel ve genel temizlik malzemeleri, kadın ve erkeğe dair kozmetik eşyalarına dair sınırsız ürün seçeneği barındırmaktadır. 

   Mobil uyumlu bu e-icaret sitesi aynı zamanda Türkçe harici ingilizce, Almanca, Rusça eticaret altyapısı ile bu dillerin kullanıldığı dünya ülkelerinde hizmet vermektedir.

    Kalitesinden asla ödün vermeyen dünyaca ünlü markaların satışlarını yapmaktadır. Bunlardan başlıca olanlarını inceleyecek olursak; SebaMed, Nivea, Dalin, Colgate, Dove, Hobby, Evy Baby bunlardan yalnızca birkaçıdır. 

    Eczanem eticaret sitesi müşterilerine kolay ve hızlı ulaşım imkanında kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Üstelik 250 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerine ücretsiz kargo hizmeti de vermektedir. 

   Sosyal medyadaki aktifliğini de devam ettiren Eczanem'i Facebook, Twitter, Google Plus ve Wordpress hesaplarından da takip edebilirsiniz. 

   Üstelik bu kadarla da kalmayıp, Eczanem sitesinde e-ticaret blog sayfası ile sizlere en güncel, faydalı haberleri de yayınlamaktadır. 

   Soğuk algınlığına yakalandınız ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Uyku sırasında yaşanan rahatsızlıklar ile bilgi edinmek istiyor ve çara mi arıyorsunuz? Hangi besinde vitamin ve mineral ne düzeydedir merak mı ediyorsunuz? Kolesterol ilaçlarının kullanımı hakkında bilinmesi gerekenler ve sivilceler, varis, domuz gribi, horlama... Tüm bunların cevabını Eczanem.com.tr 'de bulmanız mümkündür. 

   Hem alışveriş yapıp hem bilgi edinebileceğiniz, kafanıza takılabilecek soruları S.S.S bölümünden sorup cevap alabileceğiniz bir site; Eczanem sizler için hizmete sunmuştur.

 Etiler'de bulunan iş yerlerini Etiler ve İstanbul halkı ile sınırlandırmayıp tüm dünyaya açan Eczanem.com.tr ile iletişime geçmek için;

Medikal e-ticaret sektöründe hizmet veren sitemize başarılar dileriz.

   Mail: info@eczanem.com.tr adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

   444 3292 (444 ECZA) hattından ise tüm merak edilenleri sorabilirsiniz.

 

16978 kez okundu