Duyurular E-Bayilik İle Online Hosting Satışı

E-Bayilik İle Online Hosting Satışı

Daynex E-Bayi sistemi ile hosting satışı yapabilirsiniz. Bağımsız bayi seçenekleri ile Daynex’in hosting paketlerinden satış yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Reseller destekli bayi seçenekleri ve Sunucu destekli bayi seçenekleri ile kendi reseller alanınızı ve sunucu alanınızı dilediğiniz gibi kullanabilir ya da web hosting alan satışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Daynex e-bayilik sistemiyle Linux işletim sistemine sahip olan web hosting alanlarının satışını yapabileceksiniz.

Satışını yaptığınız hostingler dünya standartlarında ve Yüzde 100 güvenli

Daynex E-Bayi sistemi ile müşterilerinize satışını yapacağınız hostingler dünya standartlarında olup, Linux işletim sistemi ile çalışmaktadır. Müşterilerinize backup desteği sağlayabilir, onların verilerinin güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize sağladığınız hosting alanının 3 katı kadar backup alanı sağlayabilir, günlük, haftalık ve aylık backup desteğiyle müşterilerinizin verilerinin güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Hosting hizmetlerinde müşterilerinize sorunsuz bir hizmet sunabilirsiniz.

Tüm Hosting ve reseller paketlerimize yüksek güvenlik desteği.

Sistemlerimizde ağırlıklı olarak HP ve IBM serverlar kullanmakta yazılımsal güvenlik duvarları yanı sıra donanımsal güvenlik duvarları desteği ile güvenliği en üst seviyede tutmaktayız. Özel sunucular hariç tüm sunucularda Safemod ve yazılım yetkileri günlük denetlenmekte ve güvenlik riskleri yada ihlal edici yazılımlar ayıklanmaktadır.

Yüksek performans ve üstün teknolojiye sahip sunucular

Sistemlerimizde ağırlıklı olarak HP ve IBM serverlar kullanmaktadır. Yazılımsal güvenlik duvarları yanı sıra donanımsal güvenlik duvarları desteği ile güvenliği en üst seviyede tutmaktayız. Tüm sunucular belirli periyodlarda bakıma alınmakta ve test edilmektedir. Bu sayede müşterilerinize daha kaliteli ve kesintisiz web hosting hizmeti sağlamanıza imkan tanınmaktadır.

Türkiye merkezli ve yurtdışı backuplı datacenter

Uzun yıllardan beri süre gelen hosting çözümlerimizde bir sürü güvenlik zafiyeti gidermenin yanında müşterilerimize daha kesintisiz ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla Türkiye’deki tüm makinelerimizi dilediğimiz anda yurtdışından ( ABD ) da online hale getirebilecek sistemleri partnerlerimize sunmayı başardık. Böylece siz de müşterilerinize daha güvenli ve daha hızlı hizmet veren hostingler sağlayabilirsiniz.

Hosting ile ürün tavsiye sistemi

Her müşterimiz diğer ürünlerimizin potansiyel alıcısıdır hedefi ile yola çıkan ekibimiz daynex e-bayi sisteminin içerisinde ürün önerme yapısını entegre etmiş ve partnerlerimizin kullanımına açmıştır. Daynex e-bayi müşterilerinize bir ürünün satışını yaparken sizin belirleyeceğiniz avantajlarla diğer ürünleri de sunmayı sağlamaktadır.

Süre takip ve müşteri uyarı sistemi

Daynex e-bayi partnerlerimizin müşterilerine sağladığı hosting hizmetlerini daha kolay takip edebilmeleri için müşteri uyarı ve ikaz sistemini bünyesinde barındırmaktadır. Hizmet süreleri dolmaya yaklaşan müşteriler 30 gün, 1 hafta ve 1 gün kala e-posta yolu ile ikaz edilmekte ve hizmetlerin devamlılığı sağlanmaktadır. Partnerlerimizin müşterilerine otomatik ödeme ekranları da sağlayan Daynex e-bayi sistemi çok kısa süre içerisinde otomatik kredi kartı ya da cari hesap ile yenileme sistemlerini de bünyesine dahil edecektir.

18306 kez okundu