Başarı Hikayeleri Dermotek Ürünlerini Kurumsal Sitesiyle Tanıtıyor

Dermotek Ürünlerini Kurumsal Sitesiyle Tanıtıyor

2009 yılında Tekboy Grup şirketleri bünyesinde kurulan Dermotek, doğal ve bitkisel aktifler içeren ürünlerin imalatını ve satışını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Dermotek kişisel bakım ve kozmetik ürünleri kısa sürede sektörde önemli bir yere gelmiştir. Kepek önleyici ve dökülmeyi önleyici saç bakım ürünleri ve şampuanlar üreten firmamız, bunlara ek olarak çeşitli vücut bakım ürünlerini de üretmektedir.

Kurumsallığımızı internet ortamına taşımak ve kurumsallığımızı yansıtan bir sitemiz olması için Daynex ile çalıştık. Bize özel bir tasarıma sahip olan sitemiz ile ürünlerimizi ve firmamızı milyonlarca insana tanıtabiliyor, bu sayede ürünlerimizin daha fazla kişi tarafından bilinmesi ve tercih edilmesini sağlıyoruz.

Daynex’in bize sağladığı özel sunucu web hosting hizmeti sayesinde dünyanın dört bir yanından sitemize hızlı erişim sağlanabiliyor. Ayrıca Daynex’in seo uzmanlarından internet sitemizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için destek hizmeti de aldık. Bu sayede artık sitemiz başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında üst sıralarda yer alabiliyor. Bu da bizim ürünlerimizin ve sitemizin doğal yollardan reklam ve tanıtımına vesile oluyor.

Aldığımız hizmetlerden ve desteklerden dolayı Daynex İnternet Teknolojileri’ne teşekkürü bir borç biliyoruz.

Kurumsal sitenin kurumsallığı yansıtmada en etkili yol olduğu ve bir gereksinim olduğunu biliyoruz ve sitemizin bizim kurumsallığımızı tam olarak yansıtması bizim için mutluluk verici.

Sitemize www.dermotek.com 'dan Ulaşabilirsiniz.

10077 kez okundu