Başarı Hikayeleri Dekorluk.com un Online Alışveriş Sitesi Nasıl Kuruldu

Dekorluk.com un Online Alışveriş Sitesi Nasıl Kuruldu

Ev ve iş dekorasyon ürünlerinin satışının yapılacağı bir sanal mağaza kurma fikrimiz vardı. Bunun için çeşitli girişimlerde bulunduk ve araştırmalar yaptık. Sektörde kurumsal olarak bize destek verecek ve hizmet sunacak çok az sayıda kurum olduğunu görmek bizi gerçekten çok şaşırttı. Daynex İnternet Teknolojileri bu anlamda en başarılı kurumlardan birisi olduğundan dolayı kendileriyle çalışmayı uygun bulduk.

E-ticaret sitemizin özel bir konsepte sahip olması, özel bir tasarım ve özel modüllerle desteklenmesini istedik ve kendileriyle bu konuda anlaştık. Sitemizin yapım aşamasında yeni fikirlerimiz oldu ve bu talepleri kendilerine ilettiğimizde en kısa sürede siteye entegre ettiler. Bu nedenle kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz.

SEO İle Ana Sayfada Yer Aldık

Sadece e-ticaret sitesi sağlamakla kalmamaları gerekli diğer hizmetleri de sunuyor olmaları bizi ayrıca hoşnut etti. Özel sunucularından web hosting hizmeti alıyoruz ve şunu söylemeliyim ki sitemize bu sayede giriş oldukça hızlı yapılabiliyor. Ayrıca sitemizin arama motorlarında görüntülenmesi yani doğal yollarla reklamımızın yapılması için SEO hizmetlerinden de yararlandık. Daynex’in SEO uzmanları sitemizin anahtar kelimeler ile Google ana sayfasında çıkması için çeşitli çalışmalar yaptı. Sonuç bizim için inanılmazdı. Tam 12 kelimede yapılan aramalarda sitemiz ana sayfada çıkıyordu.

Tanıtımımızda önemli bir yere sahip olduğunu düşündüğümüz Google Adwords reklamları konusunda da Daynex’in Google Adwords uzmanlarının büyük destekleri oldu. Bu alanda da başarılı sonuçlar elde ettik ve harcadığımız para boşa gitmedi, hedefe ulaştı.

Sitemize ulaşmak için www.dekorluk.com adresini kullanabilir, sitemizi ziyaret edebilir, ürün talebinde bulunabilirsiniz.

E-ticarette başarı tesadüflerle değil profesyonel çalışma ve destekle mümkündür.

10816 kez okundu