Duyurular Daynex Hosting Hizmetinin Sunduğu Ayrıcalıklar Neler?

Daynex Hosting Hizmetinin Sunduğu Ayrıcalıklar Neler?

İnternet siteleri için hosting gereklidir. Peki hosting nedir?

 

İnternet siteniz belirli bir uyum sağlanarak bir araya getirilen görsel ve yazılardan oluşur. Bu içeriklerin her an ulaşılabilir olması için bir server üzerinden her zaman çalışır durumda olması gerekmektedir. İşte hosting hizmeti sitenizin içeriklerinin 7 gün 24 saat erişilebilir olması ve sitenizin çalışabilmesi için gereken, olmazsa olmaz hizmetlerden bir tanesidir.

 

Piyasada çok sayıda hosting hizmeti sağlayan kuruluş var. Fakat sadece hosting alanı sağlanması internet sitesi sahipleri için yeterli olmamaktadır. Hosting hizmeti alınan kurum aynı zamanda bu konuda teknik destekte sağlayarak işinizi kolaylaştırmalıdır.

 

Hosting İnternet Sitesi İçin Hayati Önem Taşır

Daynex olarak tüm hosting paketlerimizde teknik destek sağlamaktayız. Hostingte meydana gelen hatalar sebebiyle siteye erişilememesi özellikle e-ticaret sitelerinin büyük zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle hosting hizmeti hayati önem taşımaktadır.

 

6 Farklı Boyutta Hosting Paketi

Her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hosting hizmetimizde oluşturduğumuz 6 paket ile hizmet veriyoruz. 50 MB’den 10 GB’ye kadar olan hosting paketlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hem Windows hem de Linux hosting paketlerimizden müşterilerimiz dileğini seçerek hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

 

İnternet Sitenizin Verileri Yedeklenerek Güvende

İnternet sitenizin verilerini günlük, haftalık ve aylık periyodlarda yedekleniyor. Böylece müşterilerimizin karşılaşabileceği olası kayıpların önüne geçebiliyoruz.

 

Backup sistemimizle internet sitenizde meydana gelen istenmeyen değişiklikler kâbusunuz olmaktan çıkıyor. Örneğin sizin için çok önemli olan bir resim dosyasının yanlışlıkla sistemden silinmesi durumunda bu dosya en kısa sürede bize bildirildiği takdirde geri getirilmesi sağlanmaktadır. İnternet siteniz en son kayıtlı haline geri döndürülebilmektedir.

 

İstenmeyen Maillere Son

İstemediğiniz maillerin sizi rahatsız etmesini engelliyoruz. Spam Assassin filtresiyle mailler size ulaşmadan önce filtreden geçirilmektedir. Böylece istemediğiniz binlerce maille uğraşıp zaman kaybetmenizin önüne geçilmektedir.

 

Hosting Hizmetimizle Sitenize Her Yerden Hızlı Erişim

Sitenize her yerden hızlı erişim desteği sağlıyoruz. Dünyanın her yerinde en hızlı erişim için yurt içi ve yurt dışı paralel lokasyonlu hosting serverlarımızla hizmet veriyoruz. Böylece sitenize erişimde hiçbir şekilde yavaşlama söz konusu olmuyor.

Sınırsız Aylık ve Anlık Trafik

Tüm hosting paketlerimizde sınırları kaldırdık. İster 50 MB’lik ister 10 GB’lik hosting paketimizden yararlanın. Hiçbir hosting paketimizde aylık ve anlık trafik sınırı yer almamaktadır. İnternet siteniz sınırlara takılmasın.

18643 kez okundu