Başarı Hikayeleri Çelebi Catering: İnternet Sitemiz Kurumsallığımızı Yansıtıyor

Çelebi Catering: İnternet Sitemiz Kurumsallığımızı Yansıtıyor

Çelebi Catering olarak 1952 yılından bu yana yemek sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 1976 yılında toplu yemek faaliyetlerine başladık ve yemek imalatı ve dağıtım işleri yapmaktayız.

İnternet sayesinde artık insanlara ulaşmak ve müşteri yelpazesini genişletmek artık çok daha kolaylaştı. Bunun için internette yer almak ve bir internet sitesine sahip olmak tüm kurumlar için bir ihtiyaç haline geldi. Biz de bu ihtiyacımızı karşılamak için özel bir sitemiz olmasını, bu sitede kurumumuz hakkında bilgiler yayınlayarak insanların bizim ve kurumumuz hakkında detaylı bilgi sahibi olmalarını sağlamak istedik. Bu özel site için Daynex ile anlaştık ve özel tasarımlı sitemizin tüm alt yapısı ve tasarımı Daynex’in alanında uzman personelleri tarafından yapıldı. Özel sunucuları ile sağladıkları hosting hizmetinden de oldukça memnunuz. İnternet sitemizin çalıştığı sunucu sayesinde sitemize ulaşmada hiçbir sıkıntı yaşanmıyor.

Toplu yemek sektöründe faaliyet gösteren pek çok firma var ve internette bunların arasından sıyrılmak için Google reklamları bizim için en iyi yol olarak görünüyordu. Bu nedenle Google Adwords reklamları vermeye karar verdik. Daynex’in bize sağladığı hediye kredi ve Google Adwords uzmanı personellerinden aldığımız destek ile reklamlarımızdan başarılı sonuçlar elde ettik.

Daynex İnternet Teknolojileri’ne bize sağladıkları kaliteli hizmetler ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Aldığımız hizmetlerden son derece memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum ve kurumsal site tasarımı yaptırmak isteyenlere Daynex’i tavsiye ediyorum.

 

Sitemize www.celebicatering.com adresinden ulaşabilir, kurumumuz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

9682 kez okundu