Duyurular Bonte Tour Yepyeni Tasarımıyla Yayında

Bonte Tour Yepyeni Tasarımıyla Yayında

1999 yılından bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında 2 milyonu aşkın insana hizmet veren Bonte Tour’un İngilizce web sitesi yenilenen ara yüzüyle yayınına devam ediyor. Firmanın kurumsallığına yakışır bir şekide Daynex kurumsal web sitesi üzerinde yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan site sayesinde Bonte Tour kendisini internette daha iyi tanıtacak.

Tur acentaları sektöründe Türkiye'nin lider firmalarından bir tanesi olan Bonte Tour, turistlere ülkemizi gezdiriyor. Bonte Tour yenilenen web sitesi sayesinde artık daha ulaşılabilir hale geldi.

Kongre, seminer, ulaşım ve organizasyon alanında profesyonel bir hizmet sunan Bonte Tour, yeni internet sitesiyle dikkat çekiyor. Günümüz teknolojisine uygun olarak hazırlanan ve böylece tablet ve cep telefonlarında da rahatlıkla ziyaret edilebilecek site yurt dışındaki turistlere Türkiye turları hakkında bilgi vermek amacıyla oluşturuldu.

Özel ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan sitede sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. İngilizce internet sitesi sayesinde dünyaya hizmet verecek olan Bonte Tour, başarılarına başarı katmayı amaçlıyor. Siteyi http://bontetour.com/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Web Site Paketlerimizi Görmek ve Yabancı Dilli Bir Web Sitesi Sahibi Olmak İçin Tıklayın. 

13968 kez okundu