Duyurular Atilla Bisiklet in Sanal Şubesi Hizmet Vermeye Başladı

Atilla Bisiklet in Sanal Şubesi Hizmet Vermeye Başladı

Atilla Bisiklet bir şube de internette açtı. İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren Atilla Bisiklet’in e-ticaret sitesi olan atillabisikletklinigi.com’un yapımını tamamlayarak yayına hazır hale getirdik. Artık Atilla Bisiklet'in sağladığı kaliteli hizmetten müşteriler online ortamda da faydalanabilecek ve ihtiyaç duydukları ürünlerin siparişini internet üzerinden vererek o ürünlere kolayca erişim sağlayabilecekler. 

İnternet teknolojisinin gücünden yararlanmak ve her gün büyüyen e-ticaret  pastasından pay almak için sektörde yer almak isteyen Atilla Bisiklet yetkililerinin talebi üzerine hazırladığımız site şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Dünyaca Ünlü Markalar atillabisikletklinigi.com’da

Kron, Bianchi, Salcano, Marida gibi dünyaca ünlü bisiklet markalarının en yeni modellerinin satılacağı atillabisikletklinigi.com’da; dağ bisikleti, yarış bisikleti, şehir bisikleti, katlanır bisiklet ve çocuk bisikleti gibi kategoriler yer alıyor. Müşterilere online olarak yedek parça ve aksesuar satışının da yapılacağı site de bisiklete gönül veren ve profesyonel olarak bu alanla ilgilenenlere özel giyim, ayakkabı ve kask ürünleri de satılıyor.

İkinci El Bisiklet Satışı

atillabisikletklinigi.com’da diğer e-ticaret sitelerinde çok fazla olmayan bir özellikte müşterilere sunuluyor. Müşterilere ikinci el bisiklet alma fırsatı tanınacak. Özellikle yüksek maliyetli olan ve sıfırını alamayacak olan müşteriler için ikinci el bisiklet satışı da yapılarak onların ihtiyaçları karşılanacak. Bisiklet kullanmayı bilmeyen fakat öğrenmek isteyen kişilere bisiklet dersi de verilecek.

Güvenli Alışveriş

Sitenin en önemli özelliklerinden birisi ise güvenlik yapısı. E-ticaret sitelerinde olmazsa olmazlardan biri olan SSL sertifikası atillabisikletklinigi.com’da mevcut. Bu nedenle müşteriler alışverişlerini ve ödemelerini güven içerisinde yapabiliyor, hayallerindeki bisikletlere oturdukları yerden sahip olabiliyorlar.

Siteye www.atillabisikletklinigi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Girişimcilik Paketimiz İle Siz De E-Ticaretteki Yerinizi Alabilir, İndirimli E-Ticaret Paketimizle Ticarete 1 Adım Önde Başlayabilirsiniz. 

 

7080 kez okundu