demo talebi
bize ulaşın
Harita
Bize Ulaşın
sepet 0

Daynex Outlook 2007 Mail Ayarları

Daynex E-Ticaret Yönetim Paneline Erişmek

Daynex E-Ticaret Yönetim Paneline Erişmek

 

Yönetim Paneline Alan Adımızın Sonunu slaş(/) Türkçe Karakter Kullanmadan yonetim Yazarak Erişebiliriz. Açılan Giriş Kısmı Ekranında Kayıt Olduğumuz Bilgileri Kullanabiliriz.

 

Açılan Yönetim Paneli Kısmında Kontrol Paneli- Üye Yönetimi- Ürünler- Satış - İçerik Yönetimi- Çağrılar- Modüller ve Sistem…

Devamını Oku →

Daynex E-Ticaret Üye yönetimi

Daynex E-Ticaret Üye yönetimi Kayıtlı Olan Müşterilerimizi Görmek İçin; Üye Yönetimi Sekmesinden-Müşterilere Tıkladığımızda, Açılan Sayfada Müşterilerimizi Düzenleyebiliriz

Yöneticileri Görmek İçin Üye Yönetimi Sekmesini Kullanabilir.Yönetici Grubu Oluşturmak İçin Yönetici Grubu Sekmesini Tıklayarak Yönetici Grubu Oluşturabiliriz.

 

 

Devamını Oku →

Daynex E-Ticaret Ürün Kategori Marka Eklemek ve Düzenlemek

Ürün, Kategori, Marka Eklemek ve Düzenlemek E-Ticaret Paketimize Ürünler Ve Kategoriler Eklemek İçin Ürünler Sekmesini Kullanabiliriz. Ürünler Sekmesinin Altında Kategoriler Sekmesine Tıkladığımızda Var Olan Kategorileri Görebilir ve Yeni Kategoriler Ekleyebiliriz.

 

 

 

 

Ekle Butonuna Tıklayarak. Kategorilerin Üst Kategorilerini-Durum ve Türkçe Başlığını Girdiğinizde Kategoriyi Eklemiş Olacaksınız.

 

 

Devamını Oku →

Sunucu Kupon Kodu Döviz ayarları

Daynex E-Ticaret Sunucu, Kupon Kodu, Döviz ayarları SSL Sertifikanızı Sisteme Entegre Etmek İçin Sistem-Genel Ayarlar-Sunucu Sekmesini Kullanabiliriz.SSL Kullanımını Açık Olarak Değiştirdiğinizde Altındaki Forma SSL Logonuzu Yapıştırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Döviz Kurları Merkez Bankasından Sürekli Güncellenir. Merkez Bankasına Komisyon Eklemek İçin Bir…

Devamını Oku →

Logo ve İletişim Bilgilerini Değiştirme

Logo ve İletişim Bilgilerini Değiştirme

Web Sitemizin İletişim Bilgilerini Sistem Sekmesinin Altından Genel Ayarlara Tıklayarak Değiştirebiliriz. Açılan Sayfada Mağaza Adı-Mağaza Yetkilisi-Telefon -Fax-Adress-E-posta ve Mağaza Logosunu Değiştirebiliriz. 

 

 

 

Mağaza Logosunu Değiştirmek İçin ; Logo'ya Tıkladığımızda Açılan Küçük Pencerede Yükle Butonuna Basıp Bilgisayarımızdan…

Devamını Oku →

Daynex E-Ticarette Kupon Kodu Oluşturmak

Kupon Kodu Oluşturmak

Yeni Kupon Kodları Eklemek için Satış Sekmesinden Kuponlar-Yeni Kod Oluştur. Kupon İçin Başlangıç Tarihi-Bitiş Tarihi-İndirim Miktarını Sabit veya Tl Cinsinden Değiştirebiliriz.

 

 

 

Kodları Sistem Tarafından Oluşturabildiğimiz Gibi Kendimizde Manuel Olarak Kod Oluşturabiliriz.

 

 

Adet…

Devamını Oku →

Daynex E-Ticarette İçerik Sayfası Oluşturma ve Düzenleme

E-ticaret Sitelerinde Blog sayfa önemi

E-ticaret sitenizin içinde işiniz ile ilgili ne kadar çok bilgi ve içerik yayınlarsanız o derece sitenizin google ve diğer aram motorları olumlu algılayacaktır. Ancak tuzağa düşmeyin.

Kopya başka yerden içerik kullanmayın.

Devamını Oku →

Çağrı Bırakmak ve Gelen Çağrıları Kontrol Etmek

Çağrı Bırakmak ve Gelen Çağrıları Kontrol Etmek

 

Müşterileriniz İletişim Sekmesinden Sizinle İletişim Kurabilirler. İletişim Formunu Doldurup Çağrı Bırakıldığında Yönetim Panelinden Çağrılar Sekmesinden-Cevap Bekleyen Çağrılar Kısmına Düşer.

 

 

 

 

 

Müşterileriniz Tarafından Gelen Çağrıları Kontrol Etmek İçin; Çağrılar Sekmesinden-Cevap Bekleyen Çağrılar…

Devamını Oku →

Raporlarımı Nasıl Kontrol Ederim ?

Raporlarımı Nasıl Kontrol Ederim ?

Mail Listenizi ve Mail Şablonunuzu Oluşturduktan Sonra Mail Göndermek İçin, Mail Gönder Kısmına Tıklayıp Oluşturmuş Olduğunuz Mail Listenizi ve Mail Şablonunuzu Seçip, Mailin Konusunu Belirleyebilir.

Kimden İsim Kısmından Mailin Kimden Geldiğini,Gelen Maillerin Hangi Mail Adreslerinden Geldiğini,Cevap Mail Kısmından İse Maillerin Cevap Olarak Gelen…

Devamını Oku →