demo talebi
bize ulaşın
Harita
Bize Ulaşın
sepet 0

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği

 Kasım 2014'te yeni "Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği" yayınlanmıştır. Yeni yönetmeliklerle birlikte sözleşmeye birçok madde eklenmiştir. 

Yönetmeliğin Dışında Kalan Sektörler:

- Finansal Hizmetler

- Şans Oyunları

- Konut Kiralama

- Paket Turlar

Devamını Oku →

Toplu Mail Kanunu, Yönetmeliği Ne Diyor Hangi Durumlarda Mail Gönderebiliriz.

TOPLU MAİL ve SMS GÖNDERİMİ İLE İLGİLİ YENİ YÖNETMELİK YÜRÜLÜKTE

1 Mayıs 2015 tarihi ile yürürlüğe giren elektronik iletiler hakkında yönetmelik tam metni;

Yeni toplu mail, toplu sms gönderim ile ilgili Gümrük Ve Ticaret Bakanlığınca kanuna uygun hazırlanan yönetmeliğin en göze çarpan maddelerini ve tam metnini bu yazıda…

Devamını Oku →

Elektronik Ticaret Kanunu Yasalaştı 1 Mayıs 2015 te Yürürlükte

2014 E-ticaret Kanunu Yasalaştı

İnternet üzerinden yapılan tüm elektronik işlemleri ve Elektronik ticareti düzenleyen belli kurallara bağlayan kanun resmi gazetede 23.10.2014 günü yayınlandı. Bu kanun 1 mayıs 2015 tarihinde yürürlüğe girecektir. Bu tarihe kadar sektördeki hizmet sağlayıcılar kendilerini ve yazılımlarını, sistemlerini kanuna uygun hale getirmek durumunda olacaklardır.

Elektronik ticaretin düzenlenmesi…

Devamını Oku →

Web Sitemin Google da Çıkması İçin Seo Çalışması Neden Önemlidir.

Firma ve Kurumlar arasında ticari rekabetin her geçen gün daha da arttığı bir gerçek. Özellikle, internette en büyük arama motoru olan google'da ön sıralarda çıkabilmek artık hiç de kolay değil. Bu nedenle internette arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarının önemi gün geçtikçe artmaya başladığını söyleyebiliriz.

Devamını Oku →

E-ticaret Siteleri İçin Optimizasyon Önerileri

Ürünlerinizi hazırladınız ve e-ticarete başlamayı düşünüyorsunuz. Size uygun bir e-ticaret sitesi de kurdunuz. Müşterilerinizi sitenize çekmek istiyorsunuz. İşte bu faaliyetleriniz için size birkaç tane google seo önerisi:

-E-ticaretin ilk adımı olarak Google adwords hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Adwords hizmetleri sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasına…

Devamını Oku →

İnternet Sitenizin Google da Değeri Artsın

Dünya arama motoru devi Google internet sayfalarına 0-9 arasında değerler vermektedir. Bu değerler sitenin kalitesine bağlı olarak yükselmekte ya da düşmektedir. Bu değerlere “PageRank” adı verilmektedir. Bu değerin oluşmasında Google tarafından belirlenmiş olan birçok kriter vardır. Bir sitenin pagerank adı verilen sayfa değerinin yükselmesi SEO uzmanlarının siteyi…

Devamını Oku →

Profesyonel Seo Desteği Olmadan Hedefe Ulaşılamaz

Google’da yapılan aramalarda ana sayfada sitesinin yer almasını herkes ister fakat sadece profesyonel destek alan kişiler başarıya ulaşabilir.

Profesyonel SEO Uzmanları yaptıkları analiz neticesinde sitenin eksik yanlarını ve güçlendirilmesi gereken zayıf yönlerini belirlerler. Ayrıca aynı sektörde faaliyet gösteren diğer siteleri inceler, onlarla aradaki farkı…

Devamını Oku →

Süresi Dolan SSL Sertifikası Müşteri Kaybettirir

 

SSL Sertifikaları yıllık periyodlarda alınan ve süresi bittiğinde yenilenmesi gereken sertifikalardır. E-ticaret siteleri için olmazsa olmaz bir özellik olan SSL sertifikası, güvenli alışveriş için gerekli bir özelliktir.

 

SSL sertifikası olmayan e-ticaret sitelerinden insanlar alışveriş yapmayı tercih etmezler, çünkü bir güvenlik eksikliği olduğundan kart bilgileri ve kişisel bilgilerin çalınması…

Devamını Oku →

E-Ticaret Sitenizde Yüzde 100 Google Uyumu

Bir e-ticaret sitesinin en önemli özelliği SEO yapısıdır. SEO yani arama motorlarına uyumluluk özelliği bulunmayan e-ticaret siteleri arama motorlarında görüntülenmez.

 

Arama motorlarında özellikle de dünyanın en çok tercih edilen arama motoru olan Google’da çıkmayan bir e-ticaret sitesinin müşterilere ulaşması ve amacı olan satışları gerçekleştirmesi neredeyse imkansızdır. Birçok girişimci e-ticaret…

Devamını Oku →

Güvenli E-Ticaret SSL Sertifikasıyla Mümkün

E-ticaret konusunda en çok endişe duyulan konu güvenlik problemi olduğu düşüncesi. Fakat e-ticarette güvenlik için SSL Sertifikası var.

 

Peki SSL nedir? “Secure Sockets Layer” kısaltması olarak adlandırılan SSL ,Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir.

 

SSL Sertifikası sahibi olan e-ticaret siteleri…

Devamını Oku →