demo talebi
bize ulaşın
Harita
Bize Ulaşın
sepet 0

Google Adwords Uzmanımız Tahsin Dinçer

 2002 Yılında şirket kuruculuğunu yapmış ve hali hazırda şirket yönetiminde görev almaktadır. Eğitimi tıp alanında olan kurucumuz bilişim teknolojilerine olan merakı üzerine 2002 den günümüze birçok alanda eğitim almış ve uygulamalı tecrübeler edinmiştir. Bu eğitimlerin başında gelen Google AdWords reklam uzmanlığı yanı sıra SEO ve SEM alanında…

Devamını Oku →

Daynex E-Bayi Sıkça Sorulan Sorular

S: Daynex E-Bayisi olmak için ne yapmalıyız?

C: Daynex E-Bayimiz olmak için bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir kurum olmanız ve hangi e-bayilik seçeneğini seçtiğinizi belirterek başvuru yapmanız gerekmektedir.

S: Kimler Daynex E-Bayisi olabilir?

C: Daynex E-Bayimiz olmak için bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir kurum olmanız gerekmektedir.

S: Bilişim sektörü dışında…

Devamını Oku →

Neden E-Bayi?

E-bayi Dayneks İnternet Teknolojilerinin sağladığı hizmetlerin başka bir kurum tarafından da satılabilmesine olanak tanınmasını ifade etmektedir. E-bayilik özellikle Kobi olarak nitelendirilebilecek küçük esnaflara ek kazançlar sağlamakta, onların büyümelerine büyük katkı sağlamaktadır.

E-bayilik hakkını sadece bilgisayar işiyle uğraşan firmalara vermekteyiz. Bu bilgisayar firmaları kendi ürünlerinin…

Devamını Oku →

Atilla Bisiklet in Sanal Şubesi Hizmet Vermeye Başladı

Atilla Bisiklet bir şube de internette açtı. İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren Atilla Bisiklet’in e-ticaret sitesi olan atillabisikletklinigi.com’un yapımını tamamlayarak yayına hazır hale getirdik. Artık Atilla Bisiklet'in sağladığı kaliteli hizmetten müşteriler online ortamda da faydalanabilecek ve ihtiyaç duydukları ürünlerin siparişini internet üzerinden vererek o ürünlere kolayca erişim sağlayabilecekler. 

Devamını Oku →

E-Bayilik İle Online Hosting Satışı

Daynex E-Bayi sistemi ile hosting satışı yapabilirsiniz. Bağımsız bayi seçenekleri ile Daynex’in hosting paketlerinden satış yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Reseller destekli bayi seçenekleri ve Sunucu destekli bayi seçenekleri ile kendi reseller alanınızı ve sunucu alanınızı dilediğiniz gibi kullanabilir ya da web hosting alan satışı…

Devamını Oku →

Minella Su web sitesi ile İnternetteki Yerini Aldı

1994 yılında içme suyu sektörüne atılan firmamız, o günün yönetmelikleri çerçevesinde paslanmaz krom tankerlerle açık doğal kaynak suyu dağıtımı yapmış, sektöre en iyi şekilde hizmet etmiş, titiz çalışmalarıyla kısa zamanda saygın kuruluşlar arasında yerini almıştır.

1998 yılında Sağlık Bakanlığı'nın polikarbonat  şişelerle su üretimi ve…

Devamını Oku →

Daynex Hosting Hizmetinin Sunduğu Ayrıcalıklar Neler?

İnternet siteleri için hosting gereklidir. Peki hosting nedir?

 

İnternet siteniz belirli bir uyum sağlanarak bir araya getirilen görsel ve yazılardan oluşur. Bu içeriklerin her an ulaşılabilir olması için bir server üzerinden her zaman çalışır durumda olması gerekmektedir. İşte hosting hizmeti sitenizin içeriklerinin 7…

Devamını Oku →

Tekstilkent Rehber Yayına Hazırlanıyor

Tekstilkent’teki firmaların sanal ortamda da bir arada toplanması amacıyla yapımına başlanan www.tekstilkentrehber.com sitesinin yapımında sona gelindi. Yapımı tarafımızdan üstlenilen ve şu anda yapım aşamasında olan site kısa bir süre içerisinde tamamlanarak Tekstilkent’te faaliyet gösteren firmalara hizmet verecek.

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

Tekstilkent’te faaliyet göstermek şartıyla tüm firma sahipleri firmalarını bu…

Devamını Oku →

Web Tasarım Uzmanı-Grafiker Takım Arkadaşları Arıyoruz

Bizimle birlikte çalışacak web tasarım uzmanı - grafiker takım arkadaşları arıyoruz.

 

Aradığımız personelin Adobe Photoshop programını veya alternatif programları iyi seviyede kullanabilmesi; yaratıcı, yenilikçi ve özgün tasarım yapabilmesi ve görsel gücünün yüksek olması gerekiyor. 

 

Adayın vereceğimiz brief doğrultusunda profesyonel düzeyde ara yüz tasarımı ve ek tasarımlar yapabilmesi gerekmektedir.

 

Devamını Oku →

Web Yazılım Uzmanları -PHP Uzmanı Takım Arkadaşları Arıyoruz

Bizimle birlikte çalışacak Web Yazılım ve PHP Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

 

Web yazılımı ve php uzmanı pozisyonunda görevlendireceğimiz personellerimizi seviyelerine göre e-ticaret siteleri, kurumsal web siteleri ve büyük projelerde konumlandıracağız.

 

Adayların PHP ve MYSQL’e tam anlamıyla hakim olması, detaylara özen gösteren ve ekip çalışmasına uyumlu olmaları gerekmektedir. Codeigniter…

Devamını Oku →